Aralık, 2015

now browsing by month

 

Parça nakliyat firmaları

İstanbul evden eve nakliyat firmaları ve şirketlerinin konusunda uzman ekip ev ekipmanları ile Parça eşya taşıma, Evden eve nakliyat konusunda sorunsuz hizmet sunarak önceliği müşteri memnuniyeti olmuştur. Parça nakliyat konusunda gerek görüler ve ihtiyaçlarınızı yarınlara ertelemeyin bugün rezervasyon yaptırın acil nakliyat veya yarın taşının çalıştığımız ve önereceğimiz firmalar.

Parça Eşya Fiyat Hesaplama

Fiyat hesaplama ve eşya ekspertiz konusu eşyanın hassasiyeti ve yoğunluğu, kullanılan araç, aparat ve paketleme malzemesi ile değişiklik göstermektedir.

Nakliyat Firmaları

İstanbul içi faaliyet gösteren şirketlerin birleşmesi sonucu eşya ve yük konusunda istanbul’un her ilçesinden araç çıkış noktaları ile acil ve hızlı hizmet sunmaktadırlar. Kamyonet olarak ebatları çeşitliliği son derece faydalı hizmet sunmaktadır.

 

 

 

Parça eşya taşıma

hakkimizda
hakkimizda

hakkimizda

İstanbul parça eşya taşıma ve taşımacılık konusunda parça tanımı yazlık, öğrenci, bekar, çeyiz, yemek takımı, yatak odası takımı, çocuk odası takımı ve bir oda eşya olarak tanımlanmaktadır. Her eşya için özel paketleme ürünü ve uygulamaktayız, eşyanıza uygun araç filomuz hizmetlerimizde özveri ve güven vererek sorunsuz çözüm ortağınız olmaktayız.

İstanbul içi kamyonet araç filosu sahip şirketimiz istanbul’un bütün bölgesine günlük, saatlik eşya taşıma hizmeti sunmaktayız. Parça, komple evden eve nakliyat ev eşyası her türlü nakliyat işlemleriniz işinin ehli personellerimiz tarafınca uygun fiyatlara sorunsuz hizmet sunmaktayız. Eşya taşıma fiyat tekliflerimiz için 7 (yedi) gün 24 (yirmi dört) saat iletişim kurabilirsiniz. Şirketimiz parça eşya taşımacılık sektöründe birden çok bireysel ve kurumsal firmaların nakliyesi konusunda çalışma planı oluşturup hizmetlerimizden memnuniyetle son bulmuştur.

Taşınması gereken hacimli, ağırlık ve parça farketmeksizin sorunsuz yanınızdayız. İstanbul içi mahalle, ilçe bölgelerine haftanın belirli gününde düzenli sevkiyatımız mevcuttur, bu ilçeler Kadıköy ev taşıma, Maltepe nakliyeci, Kartal, Pendik nakliyeciler, Ümraniye nakliye, Acıbaden, Üsküdar, Tuzla nakliyat, Beşiktaş, Sarıyer, Şile, Sarıgazi, Sancaktepe, Sultanbeyli, Bakırköy eşya taşımacılığı, Ataköy, Zeytinburnu, Topkapı, Merter, Maslak eşya taşıma, Kurtköy taşımacılık, Mecidiyeköy, Ortaköy, Etiler nakliyat, Gazi osman paşa ve sayamadığımız birçok ilçemize parça eşya taşımacılığı güzergahlara uygun 3 (üç) müşterimizin yükü uygun fiyatlara Neredeyse Bedava Tabiri ile sorunsuz saatinde teslimatlar gerçekleştiriyoruz.

İletişim

iletişim
iletişim

Eşya Taşıma İletişim

Şube : Oruçoğlu Sk. No: 93/B
Ümraniye/İSTANBUL
Email : info@istanbulesyatasima.com