Ocak, 2016

now browsing by month

 

Ofis taşıma

ofis tasima
ofis tasima

ofis tasima

Ofis Taşıma ve Büro dan Büro ya eşya nakliyesi ve hom Ofis taşımacılık konusunda ekspertiz personellerimiz detaylı inceleme doğrultusunda taşınma planı oluşturmaktadır. Bu incelemeleri şirketimizde detaylı takip edilip müşterilerimize kullanılacak paketleme ürünleri, Araç ve araçlar, Personel sayısı ve sigorta kapsamlı taşınma bütçesi fiyat teklifi sunmaktayız.

Gerekli anlaşma sağlanması sonucu Ataşehir ofis taşıma rezervasyon listesine alınması için fiyatların %20 kaporo alınır, Taşınma günü ve saatinde araçlarımız adreste hazır bekler müşterinin müsait olduğunda personellerimiz ofis taşıma işlemine başlar ekipden sorumlu personelimiz gereken görevleri personellerimize paylaştırıp düzenli kordine halinde çalışmalarını takip eder, arşiv dolabında bulunan evraklarınız etiketlenip kolilere istif halinde paketlenir. Elektrik ve sunucu cihazları itinalı sökülüp detaylı paketlenir, Mobilyalarınız de-monte halde paketlenip taşınmaya hazır hale getirilir.

Bireysel, kurum ve kurumsal müşterilerimizin bilgileri ikinci kişilere asla paylaşılmaz. Müşterilerimizin avrupa standartlarında hizmet beklediğini biliyor ve sürekli gelişime özen göstermekteyiz. Hizmetlerimiz konusunda müşterimize çalışma alanlarını en iyi şekilde adapte ve yerleşimine yardımcı olmak, sorunsuz taşıma, nakliyat, nakliyesi, taşımacılığı sürekli yanında a noktasından b noktasına yanızda olmayı amaçlıyoruz.

Evden eve nakliyat

ucretsiz ekspertiz

Evden eve nakliyat şirketleri müşterinin rahatlığı ve güvenlik konusunda hassasiyetinin bilincinde hizmetler sunmayı amaçlıyoruz, yeni teknolojik paketleme ürünleri ve deneyimin birleşmesi ile evden eve nakliye sorunsuz bir taşınma ortamı sağlanması anlamına gelmektedir. İşçilik kullanılan malzeme, ürün ve araçlarımız kalite standartlarından ödün vermeden avrupa standartlarına uygun, müşteri memnuniyeti ön planda tutmaktayız. Nakliyat konusunda gittikçe çoğalan nakliye firmaları arasından eski kaliteli firma seçmek oldukça önemlidir. İstanbul Ev Taşıma Şirketi İstanbul Eşya Taşıma konusunda oldukça deneyimli nakliye hizmeti konusu olunca işinin ehli ve tecrübeli personellerimiz ile sizlerin yanında olmaktayız.

Bizi Tercih Etmeniz İçin 7 (yedi) Neden.!

ucretsiz ekspertiz

ucretsiz ekspertiz

.İşinin ehli profesyonel personel
.Mobilyacıdan de-monte ve monte kurulum
.Koşulsuz şartsız müşteri hakları
.Sigortalı nakliye hizmeti
.Her eşyaya uygun kamyon, kamyonet araçları
.Kırılmadan çizilmeden nakliyat işlemleri
.En uygun parça eşya taşıma fiyatları garantisi

İstanbul evden eve nakliyat sektöründe deneyimli sürekli gelişim ve öncü firmalar arasında yükselen firmayız. Evden eve kullanılan ambalaj, elbise dolabı, bağlama ipleri takım ve gereçler araçlarımızda hazır bulunmaktadır. Mobilya ustamız modüler mobilyaları (gardolabı, çocuk dolabı, yemek odası) de-montaj hale getirip gereken önlem paketlemeyi itinalı gerçekleştirip taşınmaya uygun hale geririr. Tesisatci ustamız beyaz eşyalar (buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın) sökülme işleminin ardından gereken önlemler ve paketleme yapar taşınması uygun hale gelmesi için taşıma ipleri ile sağlamlaştırıp taşınmasını sağlar. Diğer personellerimiz kırılacak mutfak eşyalarını kolilere paketler ve yeni yerinizde dekorasyona uygun kurulumunu sağlar.