ofis taşımacılığı

now browsing by tag

 
 

Ofis taşıma

ofis tasima
ofis tasima

ofis tasima

Ofis Taşıma ve Büro dan Büro ya eşya nakliyesi ve hom Ofis taşımacılık konusunda ekspertiz personellerimiz detaylı inceleme doğrultusunda taşınma planı oluşturmaktadır. Bu incelemeleri şirketimizde detaylı takip edilip müşterilerimize kullanılacak paketleme ürünleri, Araç ve araçlar, Personel sayısı ve sigorta kapsamlı taşınma bütçesi fiyat teklifi sunmaktayız.

Gerekli anlaşma sağlanması sonucu Ataşehir ofis taşıma rezervasyon listesine alınması için fiyatların %20 kaporo alınır, Taşınma günü ve saatinde araçlarımız adreste hazır bekler müşterinin müsait olduğunda personellerimiz ofis taşıma işlemine başlar ekipden sorumlu personelimiz gereken görevleri personellerimize paylaştırıp düzenli kordine halinde çalışmalarını takip eder, arşiv dolabında bulunan evraklarınız etiketlenip kolilere istif halinde paketlenir. Elektrik ve sunucu cihazları itinalı sökülüp detaylı paketlenir, Mobilyalarınız de-monte halde paketlenip taşınmaya hazır hale getirilir.

Bireysel, kurum ve kurumsal müşterilerimizin bilgileri ikinci kişilere asla paylaşılmaz. Müşterilerimizin avrupa standartlarında hizmet beklediğini biliyor ve sürekli gelişime özen göstermekteyiz. Hizmetlerimiz konusunda müşterimize çalışma alanlarını en iyi şekilde adapte ve yerleşimine yardımcı olmak, sorunsuz taşıma, nakliyat, nakliyesi, taşımacılığı sürekli yanında a noktasından b noktasına yanızda olmayı amaçlıyoruz.